jetket ?
ورود یا ثبت نام
jetket ?
Search Close

درباره جت‌کِت


مدیریت آرامش
می دانیم که توسعه تکنولوژی از آن جهت در دنیای مدرن مورد توجه واقع شد که بشر نیاز به آرامش و زمان را در برنامه زندگی خود پر رنگ تر احساس نمود . از عصر انقلاب صنعتی تا عصر اینترنت و هوش مصنوعی همواره انگیزه بشر از اقتصاد و آرامش فرا تر نرفته است. از آنجا که پیشرفت و تکنولوژی های مدرن انسان را در راستای رسیدن به این اهداف تماما پشتیبانی نموده است پس در دنیای فناوری امروز نمیتوان آن را انکار نمود. با این نتیجه گیری می توان احساس نمود که خط مشی فروشگاه جِت کِت به سمت تکنولوژی ها و سیستم های مدرن در حرکت است. در جهان امروز هر جنبش یا حرکتی می تواند به وسیله تکنولوژی با سرعتی بی نهایت بیشتر و ثباتی فراتر از پیش به بقای خود ادامه دهد.  

بی تعارف باشیم
از آنجا که هدف و انگیزه شما پیدا کردن راه های خرید آسان تر ، کیفیت محصول فوق العاده و قیمت مناسب می باشد بدانید هدف ما به عنوان فروشگاه جِت کِت نیز فروش آسان تر، انتخاب کالای با کیفیت و ایجاد تعامل با مشتری در قیمت گذاری هاست. چرا که اولین وجه هر فعالیت اقتصادی مشتری مداری و تعامل با آن است. طراحی و به روز رسانی سیستم های جدید فروش و  تحویل کالا و ایجاد حس رضاتمندی و امنیت خاطر در مشتریان از برنامه های مورد توجه پلتفرم تجارت الکترونیک جِت کِت می باشد. در واقع خارج از اهداف معنوی هر بنگاه اقتصادی بدون در نظر گرفتن رضایت مشتری از انتخاب کالا، فعالیتی مناسب با روحیه بازار نخواهد داشت.

معنویت راه ماندگاری 
هرچند در عصر حاضر به هیچ عنوان نمی توان انگیزه های مادی و نیاز انسان به اقتصاد را نادیده گرفت اما انگیزه های معنوی می تواند راه گشای بسیاری از مشکلات انسان در همین دوره از زندگی باشد. داشتن اهداف راهبردی که از رسالت های معنوی حاصل می گردد را می توان یکی از دلایل ماندگاری شرکت های بزرگ دنیا نام برد. معنویت می تواند نظم را بر هر سیستمی حاکم نماید و موجب کاهش نگرانی های تکنولوژی در دنیای پیش رو باشد. ما نیز همچون دیگر فعالان اقتصادی یکی از اهداف خود را بر پایه کارآفرینی و ایجاد اشتغال استوار نموده ایم.

× حساب کاربری